O nas

  • SYSKO, to holding działający od dwudziestu lat w obszarach sportu i rozrywki.
  • Podmioty i marki działające w ramach holdingu SYSKO w Polsce i poza granicami kraju, specjalizują się w tworzeniu, produkcji i konsultingu w obszarze biznesu sportowego.
  • SYSKO jest najbardziej doświadczoną polską firmą produkującą widowiska sportowe w Polsce i na świecie. Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, czy Puchary Świata, to tylko wybrane imprezy, za których produkcją stoją marki działające w SYSKO.
  • Ponad 500 imprez w kilkudziesięciu dyscyplinach sportu w Polsce, Rosji, Niemczech, Włoszech, Finlandii, Indiach, Tunezji, Czechach, czy Azerbejdżanie skorzystało z kreacji i usług SYSKO.
  • SYSKO jest znana także z tworzenia i kompleksowego zarządzania konceptami sportowymi, na czele z Beach Soccerem, Futnetem i Footvolleyem.
  • SYSKO stworzyło także obszar rozrywki ruchowej, w której działają między innymi PRZEDSZKOLIADA.PL i FittyKid.
  • SYSKO współpracuje z największymi organizacjami i sponsorami sportu i rozrywki, kreując i obsługując ich działania.
  • Wspólnym mianownikiem wszystkich działań SYSKO jest Filozofia Pozytywnego Sportu.

Oferta

sports_soccer

Zarządzanie sportem

SYSKO SportMarketing może poszczycić się sprowadzeniem do Polski i kompleksowym zarządzaniem sportem od 2003 roku. Sprowadziliśmy do Polski trzy dyscypliny sportu: Beach Soccer, Footvolley i Futnet, tworząc do celu ich popularyzacji dwie marki: Beach Soccer Polska i Siatkonoga Polska.

volume_up

Kompleksowa organizacja imprez

Popularyzując w swojej historii trzy dyscypliny sportu, jak i organizując największy w Europie cykl imprez sportowych dla przedszkolaków, SYSKO kompleksowo zorganizowała w latach 2000-2017 ok. 400 imprez sportowych, w tym takich o randze międzynarodowej, krajowej, lokalnej i pokazowej.

speaker

Produkcja i oprawa sportu

Produkcja prezentacji sportu kreuje emocje towarzyszące danej dyscyplinie sportu, w tym emocje uczestników i kibiców sportu. Najczęściej jest kreowana i realizowana przy wykorzystaniu imprez sportowych, stanowiąc o ich odbiorze.

child_care

Rozrywka ruchowa dla dzieci

Rozrywka ruchowa, to obszar rozwoju ruchowego dzieci stworzony przez nas, aby zapewnić dzieciom zabawę w kulturę fizyczną i sport, kształtując wśród najmłodszych postawy prozdrowotne i zainteresowanie ruchem.
Naszą misję realizujemy poprzez projekty wchodzące w skład systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl oraz platformy rozrywki ruchowej FittyKid.

Mówią o nas

Zaufali nam