Rozrywka ruchowa

Rozrywka ruchowa, to obszar rozwoju ruchowego dzieci stworzony przez nas, aby zapewnić dzieciom zabawę w kulturę fizyczną i sport, kształtując wśród najmłodszych postawy prozdrowotne i zainteresowanie ruchem.

Naszą misję realizujemy poprzez projekty wchodzące w skład systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl oraz platformy rozrywki ruchowej FittyKid.

Realizowane przez nas projekty rozrywki ruchowej mają na celu zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej dzieci, a także przygotowanie ich do podejmowania regularnego ruchu teraz i w późniejszych latach. Sprzyja to ogólnemu rozwojowi dzieci, co przydaje się w codziennym życiu teraz i w przyszłości, ale także przy ewentualnym uprawianiu sportu w późniejszym wieku. Taka forma działania jest także mentalnym przygotowaniem najmłodszych do korzyści wynikających z aktywności fizycznej.

OFERTA

  • PROMOTOR LOKALNY PRZEDSZKOLIADA.PL
  • PARTNER GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR
  • GOSPODARZ AKTYWNEJ STREFY PRZEDSZKOLIADA.PL

PRZEDSZKOLIADA.PL to ogólnopolski system rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym. System składa się z unikatowych projektów promujących kulturę fizyczną i wszechstronny rozwój ruchowy wśród przedszkolaków.

Misją PRZEDSZKOLIADA.PL jest zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej, tak ważnej w dzisiejszym młodym społeczeństwie. Poprzez sieciowe możliwości i spójny program w całym kraju, obniżamy wiek dzieci, w którym są one rozwijane ruchowo. Rodzicom dzieci na końcu przygody z PRZEDSZKOLIADA.PL, przekazujemy informacje, gdzie warto skierować dziecko, celem kontynuowania przygody ze sportem. Widząc uśmiech dzieci podczas zajęć i imprez PRZEDSZKOLIADA.PL, upewniamy się, że warto.

Wideo-treningi Fitty Kid to zestawy domowych ćwiczeń dla dzieci i dorosłych. Fitty Kid to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu, trenując indywidualnie lub w rodzinnym gronie.Treningi powstały we współpracy z ogólnopolskim systemem rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl oraz portalem CentrumSportowca.pl.