Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Lahti

SYSKO SportMarketing odpowiadała za produkcję prezentacji sportu “skoki narciarskie” podczas dwuletniego projektu, w skład którego wchodził Puchar Świata w skokach narciarskich w roku 2016 oraz Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Lahti 2017.
Po raz pierwszy w historii, organizatorzy imprezy w Lahti zdecydowali się na implementację pomysłu Michała Sieczko na produkcję prezentacji skoków narciarskich.
W związku z powyższym, impreza uzupełniła swoją infrastrukturę o elementy niezbędne do organizacji oprawy przez SYSKO, scena, nagłośnienie, oświetlenie oraz inne elementy składające się na całość projektu.

SYSKO SportMarkerting oraz komitet organizacyjny imprez poszli o krok dalej, dzięki czemu Mistrzostwa Świata w Lahti stały się pierwszą imprezą sportową nagłośnioną w całym mieście podczas jej trwania. Przekaz audio towarzyszył głównym ulicom, parkom, czy innym miejscom na terenie miasta.

Prowadzeniem show zajęli się jak w przypadku każdej dużej produkcji – Crowd Supporters. Michał “Mikee” Sieczko osobiście prowadzi imprezy w języku angielskim, a na scenie towarzyszy mu oczywiście druga połowa duetu Crowd Supporters – Dariusz “DJ Ucho” Ślęzak. Podczas obu imprez zabrzmiały największe hity Crowd Supporters, ale też elementy dedykowane wyłącznie fińskiej imprezie.

„Po prostu wspaniale”
Walter Hofer – FIS, Dyrektor Pucharu Świata w skokach narciarskich

„Crowd Supporters dodali więcej kolorytu imprezie w Lahti. Nawet pomimo odwołania sobotnich zawodów, atmosfera była wprost fantastyczna – w Lahti można było się poczuć jak na Ibizie. Nie mogę się doczekać zobaczyć show Crowd Supporters podczas przyszłorocznych Mistrzostw Świata.”
Jesse Kiuru, Event Director Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym Lahti 2017
„Polakom udało się oderwać od ziemi publiczność w Finlandii. Stworzyli prawdziwe Magic Finland.”
Kaj Kunas, Telewizja Yle, Finlandia

„W życiu nie spodziewałam się zobaczyć na skokach narciarskich bawiących i tańczących się Finów, bo tego normalny Fin nie robi. Zrobiliście rewolucję. Niby to dla was nic, a dla nas to jakiś kosmos.”
Maria, fanka skoków

„Prowadzący byli niesamowici. Wszyscy dostali gęsiej skórki gdy wszyscy kibice trąbili do walca wiedeńskiego Mozarta. Powietrze było wypełnione dobrym nastrojem, uśmiechami i pocałunkami. Taka atmosfera musi być w Lahti co roku, dlatego za rok przyjadę ze swoją trąbką.”
blog hunajaista.com

Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Fiemme
Igrzyska Olimpijskie Sochi